KANCELARIA ELJOT

Poznajmy się lepiej

Wsparcie prawne w Kancelarii Eljot

Działamy na rzecz przedsiębiorców i klientów indywidualnych skutecznie dochodząc roszczeń finansowych oraz udzielając porad prawnych. Świadczymy profesjonalne usługi prawnicze, głównie z zakresu prawa gospodarczego i cywilnego.

Mamy wieloletnie doświadczenie postępowaniu sądowym, negocjacyjnym i mediacyjnym – zmierzającym do uregulowania zadłużenia. Zapewniamy nie tylko udzielenie pomocy teoretycznej, ale też reprezentację klienta przed organami sądowymi oraz administracyjnymi.

skuteczna-windykacja-klientów-pomoc-prawna

POZNAJ NASZE 3 ZŁOTE ZASADY WSPÓŁPRACY

Klient na pierwszym miejscu

Kancelaria Eljot powstała z myślą o naszych Klientach - by zapewnić im wszechstronne wsparcie we wszystkich obszarach mających wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej. Oddając do dyspozycji wykwalifikowany zespół doświadczonych specjalistów, gwarantujemy Klientom profesjonalne rozwiązania nawet najbardziej skomplikowanych zagadnień prawnych.

Łączymy tradycję i nowoczesność

Kancelaria Eljot to połączenie tradycyjnej wiedzy z nowatorskim podejściem do standardów pracy i prawa, opartym na wszechstronności i wsłuchiwaniu się w różnorodne potrzeby Klienta. Dzięki temu efektywnie wykorzystujemy potencjał, którym dysponujemy – wiedzę, doświadczenie i nowoczesne narzędzia ery cyfrowej.

Wsparcie prawne dla każdego

Zapewniamy obsługę prawną dla różnego rodzaju klientów - dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i podmiotów gospodarczych. Obsługujemy działalności gospodarcze, spółki osobowe i kapitałowe, fundacje, stowarzyszenia, spółdzielnie mieszkaniowe, mikro, średnie i duże przedsiębiorstwa.

IMG_8278

Kancelaria Eljot zarządzana jest przez Prawnika, który swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych kancelariach, specjalizujących się w szeroko pojętym doradztwie prawnym i finansowym.

"Wieloletnia praca w prawniczo-finansowym środowisku pozwoliła mi na zdobycie unikalnego doświadczenia oraz opracowania metodologii pracy odpowiadającej najwyższym standardom zawodowym, pozwalającym wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów."

Magdalena Kucmin